Warning: imagejpeg(../ostpreussen/reisen/vorschau/007-kopia-12222.jpg): failed to open stream: Permission denied in /www/htdocs/w006d292/core/classen/c_bild_edit.php on line 463

Warning: imagejpeg(../ostpreussen/reisen/vorschau/011-kopia-12221.jpg): failed to open stream: Permission denied in /www/htdocs/w006d292/core/classen/c_bild_edit.php on line 463
Modularne meble z litego drewna - Prusy Wschodnie
Deutsch Polnisch Russisch 
 

 

Modularne meble z litego drewna

PLZ:
11-430
Ort:
Garbno
Land:
Republik Polen
Kontaktdaten:
Ansprechpartner:
Herr Podsiadło
Telefon:
+48511149361
Webseite:
http://ecoqube.eu
E-Mail:
mckpod@gmail.com

ecoQUBE to modularny, minimalistyczny i uniwersalny mebel. Innowacyjność ecoQUBE nie polega na wymyśleniu mebla od nowa, lecz na kreatywnym nadaniu zestawowi indywidualnego charakteru.

Formę mebli stanowią proste bryły: sześciany i prostopadłościany o zaokrąglonych kantach i otwartych przestrzeniach, co nadaje im optycznej lekkości. Konstrukcje serii ecoQUBE są modularnymi i uzupełniającymi się elementami. To pojedyncze, ale kompatybilne moduły, umożliwiające twórczą zabawę podczas komponowania ich ze sobą, w zależności od indywidualnej fantazji i gustu. W zależności od potrzeb użytkownika, każdy mebel może funkcjonować samodzielnie, bądź uzupełniać inny, współtworząc nową kompozycje. Komplementarność zestawu daje spore możliwości aranżacyjne samodzielnego eksperymentowania, przez zmianę funkcji mebla. W ofercie znajdują się także akcesoria, które opcjonalnie mogą pomóc w pracach wykończeniowych i dekoratorskich (półki, dostawki, kółka, drążki wieszakowe, wkręty do montażu ściennego, szyby, elementy łączące itp.). Oferta może zostać wzbogacona o serie limitowane mebli oraz dodatki w postaci tkanin, koców, poduszek i obrazów stylistycznie współgrających z podstawowym asortymentem.

Montowane ręcznie nawiązują do rękodzielniczego i tradycyjnego sposobu wytwarzania mebla, gwarantując wysoką jakość produktu gotowego na wielopokoleniowe użytkowanie. Topola ma parametry techniczne porównywalne do parametrów sosny lub świerku - sprawdzonych gatunków w konstrukcjach drewnianych.

Meble ecoQUBE to produkt szczególny ze względu na estetykę i funkcjonalność, ale przede wszystkim ekologiczny pod każdym względem: na każdym etapie produkcji, użytkowania i recyklingu. Proces produkcji jest przyjazny dla środowiska, ponieważ materiałem używanym do wyrobu jest lite drewno topoli, pochodzące z miejscowych zasobów. Do pozyskania i przetransportowania surowca, przygotowania materiału i przetworzenia go na końcowy produkt, zużywa się minimum energii. Wybór niedocenianej ostatnio topoli nadaje jemu nowy wymiar. Należy ona do szybko rosnących i gatunków. Odpady sa wykorzystane jako biomasa do produkcji odnawialnej energii.

Katolog do pobrania