Deutsch Polnisch Russisch 
 

 

Zespół weselny prosto z Warmii

PLZ:
11-100
Ort:
Lidzbark Warmiński
Land:
Republik Polen
Kontaktdaten:
Telefon:
+48790566547
Webseite:
chatawujabena.zespoly-weselne.pl

Jeśli szukasz zespołu, który zagra tak, że Wasza impreza pozostanie niezapomniana- dobrze trafiłeś!

Z Chatą Wuja Bena zabawa jest gwarantowana niezależnie od tego czy to wesele, event firmowy czy imieniny cioci! Zespół składa się z czterech pełnych energii, zaangażowania i poczucia humoru muzyków. Na naszym koncie mamy wieloletnie doświadczenie sceniczne.

Gramy w 100% na żywo a playbacku nie uznajemy!

Posiadamy wykształcenie muzyczne, co pozwala nam kreować własne wyjątkowe brzmienie.Jeśli oprócz klasyków polskiej muzyki rozrywkowej potrzebujecie trochę disco polo, to nie ma problemu! Lubimy nowości i nie ograniczamy się do konkretnych gatunków muzycznych.

Każdy znajdzie coś dla siebie, nieważne czy ma 18 czy 81 lat! Dla nas liczy się Wasza satysfakcja i zadowoleni goście. Potwierdzają to opinie oraz zadowolenie naszych klientów.Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie (lasery, lampy ledowe) oraz wytwornice dymu pomagają nam stworzyć rewelacyjny klimat przyjęcia.

Podczas imprez prowadzimy także biesiadę przy akompaniamencie dwóch akordeonów, skrzypiec i tamburyna. Jesteśmy bardzo elastyczni i potrafimy się dopasować do potrzeb każdego. Przed imprezą zawsze ustalamy jej przebieg z zamawiającymi, tak żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Wasz sukces jest naszym sukcesem!Dobry zespół jest kluczem do udanej zabawy, więc nie czekaj na ostatni moment i koniecznie zadzwoń do nas!

CHATA WUJA BENAbogate doświadczenieświetna atmosferamożliwość rozszerzenia składu na życzenie o sekcje dętą (puzon, saksofon) możliwość poprowadzenia imprezy w języku angielskim i ukraińskim oraz negocjacji ceny :)

Obsłużymy każdą impreze tak, że będzie niezapomniana !!!

 
 
Akzeptieren

Diese Website verwendet Cookies. Durch die Nutzung dieser Webseite erklären Sie sich damit einverstanden, dass Cookies gesetzt werden. Mehr erfahren